Przejdź do treści
Strona główna » Riyadh Travel Fair 2018

Riyadh Travel Fair 2018

W dniach 10 – 13 kwietnia reprezentowaliśmy organizację Polish Health Centers na targach Riyadh Travel Fair 2018. Celem udziału w targach było zwiększanie świadomości Saudyjczyków na temat możliwości wyjazdu do Polski, jak również bezpośrednie pozyskanie zainteresowanych skorzystaniem z tej usługi pod kątem turystyki medycznej.

Targi kolejny już raz były dużym sukcesem. Saudyjczycy wykazują duże zainteresowanie Polską i chętnie zatrzymują się na stoisku, zwłaszcza jeżeli znajduje się na nim osoba mówiąca w języku arabskim.

Głównym efektem udziału w targach jest pozyskanie konkretnych pacjentów, którzy już tego lata odwiedzą polskie ośrodki. Część z nich była na naszym stoisku również w ubiegłych latach i jak widać nasza stała obecność wzbudziła w końcu wymagany poziom zaufania, aby podjęli decyzję o leczeniu w Polsce.

Poza samymi targami udało nam się też odwiedzić Ambasadę RP w Rijadzie oraz siedzibę fundacji na rzecz pomocy dzieciom niepełnosprawnym prowadzoną przez saudyjską rodzinę królewską i zainteresowaliśmy możliwościami leczenia w polskich ośrodkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zaloguj się

Zarejestruj się!

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors