Zdrowie

Famed Żywiec
Kategoria:
Famed Żywiec to czołowy, europejski producent wysokiej jakości sprzętu medycznego. W naszej ponad 70-letniej historii dostarczyliśmy do placówek medycznych tysiące egzemplarzy najwyższej jakości stołów operacyjnych, łóżek, foteli zabiegowych i innego sprzętu. Z wyrobów Famedu korzystają lekarze w Polsce i niemal 90 krajach świata, na najbardziej wymagających rynkach i w najtrudniejszych warunkach.
Aesculap-Chifa
Kategoria:
Firma Aesculap Chifa jest producentem a przede wszystkim eksporterem narzędzi medycznych o światowych parametrach jakościowych.
ASTAR
Kategoria:
Firma ASTAR jest wiodącym producentem aparatów do fizykoterapii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa i terapii podciśnieniowej. Projektując nasze wyroby współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, od nauk medycznych po wzornictwo przemysłowe. Wierzymy, że nasza praca i zaangażowanie są podstawą stabilnego rozwoju firmy oraz satysfakcji stale rosnącej rzeszy Klientów.
Bristol**** Art & Medical SPA
Kategoria:
Bristol**** Art & Medical SPA to kompleks uzdrowiskowy usytuowany w ścisłym centrum Buska-Zdroju, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Rehabilitacja w Bristol**** Art & Medical SPA opiera się na indywidualnym i holistycznym traktowaniu Pacjenta i obejmuje swym zakresem leczenie narządu ruchu oraz schorzeń: ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych, dermatologicznych, przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa oraz układu krążenia.
INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. K.
Kategoria:
INMED-KARCZEWSCY Sp. z o.o. Sp. K. – czołowy producent sprzętu do gazów medycznych: bed head units, beam supply units, ceiling pendants, area valve servise units, medical gas outlets and plugs, medical gas alarm panels, cylinder connectors, cylinder connectors with manometers
Loading...