UP GO sp. z o.o.

UP GO sp. z o.o.

UP’GO sp. z o.o. zajmuje się produkcją zdrowych napojów. Pierwszą wprowadzoną marką jest UP&GO Kombucha – napój herbaciany na bazie kombuchy, czyli grzybka japońskiego. Obecnie trwają pracę nad kolejnymi markami z zakresu super food: napój herbaciany matcha, woda kokosowa, woda z węglem aktywnym.

UP&GO KOMBUCHA to napój herbaciany na bazie kombuchy – grzybka japońskiego, wykorzystywanego w medycynie naturalnej, o czterech smakach:
• CLASSIC – klasyczny smak kombuchy,
• MAPLE&VANILLA – kombucha o smaku orzecha klonu z wanilią,
• SCHIZANDRA&ROWAN – kombucha o smaku schizandry (czyli cytryniec chiński) i jarzębiny oraz
• JAGODY ACAI&GOJI – kombucha o smaku jagód acai i goji.

W porównaniu do produktów stanowiących bezpośrednią i pośrednią konkurencję na zainteresowanych rynkach i pod względem składników odżywczych, UP&GO Kombucha prezentuje “zdrowszą” i bardziej atrakcyjną ofertę dla konsumenta.
Produkt nie jest słodzony sacharozą, ale fruktozą o niskim indeksie glikemicznym.
Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników.
Produkt w żaden sposób nie jest modyfikowany chemicznie.
Produkt jest wolny od GMO.
Produkt nie zawiera soi.
Produkt jest bardzo orzeźwiający i idealnie wpasowuje się w klimat panujący w docelowych krajach.
Przydatność do spożycia – produkt posiada 12 miesięczny okres przydatności do spożycia rozpoczynający się od dnia produkcji. Taki okres pozwala na transportowanie produktów na duże odległości za pomocą okrętów handlowych. Konkurencyjne napoje na bazie kombuchy posiadają krótszy termin (3-6 miesięcy) i wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.
Produkt jest produkowany w szklanej butelce, w porównaniu do produktów konkurencyjnych, którzy stosują materiał PET, szkło jest bardziej docenione przez klientów i w percepcji konsumenta – świadczy o wysokiej jakości produktu.

Jakub Gierszewski
CEO
Legionów Polskich 4
Rokietnica
62-090

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:UP GO sp. z o.o.

Loading...