Vinderen Sp. z o.o.

Vinderen Sp. z o.o.
Kategoria:

Firma Vinderen Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku i od początku związana jest z branżą wyposażenia wnętrz.
Marką przewodnią należącą do Vinderen jest Ceramstic (www.ceramstic.com). Pod tym brandem sprzedawane są płytki ceramiczne: glazury, terakoty, gresy i mozaiki. Ceramstic jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek płytek ceramicznych, której produkty często pojawiają się w prasie wnętrzarskiej oraz branżowych mediach elektronicznych. W przypadku dużych inwestycji Vinderen może elastycznie dostosować się do potrzeb klienta i sprowadzić płytki pod konkretne zamówienie.
Kolejną marką należącą do Vinderen jest Rubtiler, czyli bezpieczne nawierzchnie gumowe, wykładziny hodowlane, granulat gumowy, a także paliwo alternatywne – będące efektem całkowitego recyklingu zużytych opon (www.rubtiler.com). Do oferty dołączyły niedawno także bezpieczne boksy hodowlane, np. dla koni. Odbiorcami produktów Rubtiler są przede wszystkim wykonawcy obiektów sportowych czy placów zabaw, ale także odbiorcy indywidualni.
W swym port folio Vinderen posiada także markę betonu architektonicznego Morgan & Möller (www.morgan-moller.com). Jeśli chodzi o beton, to oferta tej marki jest na tę chwilę najszersza na rynku polskim, a przy tym niezwykle oryginalna pod kątem designu oraz elastyczna, jeśli chodzi o potrzeby klienta. Produkty Morgan & Möller skierowane są do klienta wymagającego, znającego trendy w designie i myślącego o urządzaniu wnętrz w sposób niestandardowy.
Odbiorcami produktów Vinderen do tej pory były m.in. takie kraje, jak Niemcy, Słowacja, Czechy, Szwajcaria, Austria, Rosja, Rumunia czy Dubaj.
Vinderen posiada swoją firmę logistyczną, która m.in. zajmuje się usługami transportowymi w Polsce i poza granicami kraju.0048 22 223 38 08

Dariusz Szaniawski
Dyrektor ds. Eksportu
Jutrzenki 177
Warszawa
02-231

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Vinderen Sp. z o.o.

Loading...