SCHED-POL Sp. J. Stefan i Henryk Schaedler

SCHED-POL Sp. J. Stefan i Henryk Schaedler
Kategoria:

Ponad 35 letnie doświadczenie produkcyjne przekłada się na wysoką jakość, innowacyjność oraz niezawodność produktów. Jesteśmy liderem w produkcji nowoczesnych systemów zabudów do wanien i brodzików oraz brodzików i wanien akrylowych w autorskich technologiach: Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®. Istotnym ogniwem działalności formy jest produkcja narzędzi budowlanych – poziomice, łaty, kątownice.

SCHED-POL z powodzeniem współpracuje w wielu obszarach biznesu: z producentami i importerami wyrobów sanitarnych, narzędzi budowlanych, z producentami mebli oraz w branży Automotive, a także z wymagającymi Klientami detalicznymi (markety, sieci zakupowe) – zarówno pod marka Schedpol jak i dedykowanymi markami obcymi (ponad 30 różnych marek).
Dzięki skutecznym działaniom eksportowym jesteśmy obecni w kilkunastu krajach, spośród których można wymienić: Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Grecja, Ukraina, Białoruś, Rosja oraz kraje Skandynawii.
SCHED-POL jest potentatem w opracowywaniu nowoczesnych technologii produkcji. Niezależna produkcja maszyn i urządzeń oraz doświadczona kadra konstruktorów i designerów gwarantują wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Nasze produkty są praktycznie niezawodne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka jakość stosowanych surowców i rygorystyczny system kontroli jakości dają pewność, że produkty, które otrzymują użytkownicy są trwałe i komfortowe.

Ewelina Mieczkowska
Specjalista do spraw sprzedaży eksportowej
Przemysłowa 2
Międzychód
64-400

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:SCHED-POL Sp. J. Stefan i Henryk Schaedler

Loading...