Florimex

Florimex

Jesteśmy producentem nadkoli samochodowych z tworzyw sztucznych: ABS – PCV i PE od 1983 roku. Wysoką jakość naszych wyrobów zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, co potwierdził Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz Centrum Badań i Rozwoju Daewoo – FSO kwalifikując naszą firmę na listę dostawców nadkoli na pierwszy montaż.

Jednym z naszych priorytetów jest współpraca z czołowymi producentami samochodów osobowych i dostawczych w Polsce, takimi jak: Fiat, Skoda Auto Polska, Kia Motors, Andoria-Intrall.
W związku z tym, dużo uwagi poświęcamy nie tylko technicznym wymaganiom w systemie kontroli jakości wyrobów, ale również wyborami surowca gwarantującego utrzymanie wymaganych parametrów technicznych, co pozwala nam na udzielenie pięcioletniej gwarancji.
W ciągu kilku lat nasza oferta nadkoli została rozszerzona do przeszło czterystu rodzajów samochodów.
Drugą znaczącą pozycją w naszej ofercie są osłony pod silniki i skrzynie biegów – ponad trzysta pozycji, oraz błotniki tylne z PE do samochodów dostawczych i ciężarowych.
Akcesoria motoryzacyjne wymienione w naszej ofercie sprzedajemy w Polsce w sieciach hurtowni Auto Distribution, Auto Union, Inter Cars, Elit.
Nasze produkty eksportowane są do Włoch, Czech, Niemiec, Danii, Rosji, Szwecji, Syrii, Białorusi, Rosji, Egiptu oraz na Węgry.
W dobie zamienników części motoryzacyjnych i przy szerokim rynku zbytu, co miesiąc uzupełniamy naszą ofertę o nowe referencje i jesteśmy otwarci na wszelką współpracę.

Iwona Kocon
specjalista ds. eksportu
Edyta Mikłaszewicz
kierownik sprzedaży i biura
ul. Leśna 86a
Zaborów
05-083

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Florimex

Loading...