Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to lider produkcji mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce, jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. MLEKPOL to 12 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych. Wyroby Spółdzielni słyną z wysokiej jakości. Powstają na bazie mleka od krów wypasanych na najczystszych ternach Polski. SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko i śmietanki UHT, masło, sery dojrzewające, ser mozzarella, serki topione i śmietankowe do smarowania, mleko i serwatkę w proszku, napoje fermentowane, twarogi i serki wiejskie. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.
Produkty SM MLEKPOL były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, m.in.: złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food, tytułem Ulubionej Marki, Hitu Handlu, Najlepszego Produktu, Przeboju FMCG, trofeum Złoty Paragon.
Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu.

Małgorzata Cebelińska
Kierownik Działu Handlu Zagranicznego
Beata Matan
Specjalista do spraw Handlu Zagranicznego
ul. Elewatorska 13
Grajewo
19-200

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie

Loading...