PPH COOL Daria Kalinowska

PPH COOL Daria Kalinowska

PPH COOL jest największym polskim producentem freonowych urządzeń chłodniczych dla przemysłu i klimatyzacji, producentem pomp ciepła oraz dystrybutorem międzynarodowych marek takich jak YORK czy Schneider Electric. Oferujemy: agregaty chłodnicze, zespoły sprężarkowe, agregaty wody lodowej, pompy ciepła, wymienniki ciepła, sprężarki, automatykę i armaturę chłodniczą oraz szafy sterownicze.

Firma istnieje już 34 lata, początkowo jako firma usługowa zajmująca się montażem i konserwacją urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, a od 1992 – jako producent urządzeń chłodniczych pracujących z czynnikami HFC. Obecnie Dział Chłodnictwa oferuje ponad 350 modeli agregatów chłodniczych ze sprężarkami tłokowymi i Scroll, ponad 250 typów zespołów sprężarkowych, w tym na sprężarkach śrubowych, i ponad 40 modeli agregatów do schładzania cieczy, w tym urządzenia pracujące z ekologicznym czynnikiem R290 (propan) z grupy HC. Urządzenia marki COOL zaspokajają zapotrzebowanie dla chłodnictwa i mroźnictwa w szerokim zakresie mocy chłodniczej – od 1kW do 1MW. Firma oferuje także usługi serwisowe, projektowe i dostawy kompletnych systemów chłodniczych. Dział Klimatyzacja proponuje agregaty skraplające do central klimatyzacyjnych, agregaty wody lodowej chłodzonych powietrzem i cieczą (R407C, R410A), w tym nowoczesną serię AQUACOOL ze skraplaczami mikrokanałowymi. W 2012r., z myślą o przyszłości i rozwiązaniach ekologicznych, uruchomiona została produkcja gruntowych pomp ciepła o wydajności od 5,5 do 129,3 kW mocy grzewczej. Ekologiczną ofertę Działu Pomp Ciepła uzupełnia kompaktowa pompa ciepła (typu powietrze woda) do przygotowywania c.w.u. o mocy grzewczej 2,8kW.
Atutem PPH COOL jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu – dostępne są urządzenia lub serie produkcyjne wykonywane na żądanie Klienta, a długoletnia działalność w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej to gwarancja doświadczenia i profesjonalizmu.
Zapraszamy do współpracy.

Agnieszka Kisielińska
International Sales Manager
Andrzej Żyła
General Director
Lipowa 10
Chotomów
05-123

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:PPH COOL Daria Kalinowska

Loading...