Przejdź do treści

Formed

Formed
Category:

FORMED jest producentem innowacyjnego i specjalistycznego wyposażenia medycznego oraz mebli wysokiej jakości.
Oferujemy: łóżka i szafki szpitalne, stoły do badań i terapii, wózki do transportu pacjentów, systemy ścienne i sufitowe dla sal operacyjnych oraz różnego rodzaju umeblowanie. Wytwarzamy również szerokiej gamy produkty dla oddziałów dziecięcych: łóżka, szafki nocne, uzupełniające wyposażenie i meble odpowiednie dla małych pacjentów. Wszystkie produkty dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów i wzorów, co pozwala na stworzenie wnętrz kolorowych i przyjaznych dzieciom. Jesteśmy w stanie produkować krótkie i nietypowe serie lub rozwiązania na miarę.
Nasze produkty wykonane są z materiałów i komponentów posiadających certyfikaty jakości, gwarantujących najwyższą jakość finalnych produktów. Produkujemy je zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO-9001 i ISO-13485 w naszej nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Łodygowicach. Wytwarzane produkty spełniają wymagania Europejskiej Dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych 93/42 / EEC i są oznaczone znakiem CE.
Wciąż szukamy możliwości rozszerzenia naszej sieci dystrybutorów i przedstawicieli na całym świecie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami.

Magdalena Michalec
Export Manager
Leśnianka 97
Żywiec
34-300

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Formed

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors