Przejdź do treści

AlimaBis

AlimaBis

Nasze przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych dla farm mlecznych, takich jak mieszalniki do pasz, rozrzutniki, przyczepy oraz producentem wysoko zaawansowanej technologii i systemów membranowych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, szczególnie spożywczego i mleczarskiego. Posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.

Spółka jest też producentem wysokiej jakości serwatki w proszku, która znajduje swoich odbiorców na rynku krajowym i całego świata. W skład GRUPY ALIMA wchodzą dwie proszkownie serwatki (zakład PPHU ALIMA-BIS SP. Z O.O. w Górze oraz zakład ALIMA-MILK SP.  Z O.O. w Złotowie). Proszkownie GRUPY ALIMA działają zgodnie z systemami  ISO 9001, ISO 14001 i HALAL.

Dodatkowo w GRUPIE ALIMA znajduje się Centrum Obsługi Rolnictwa na Podgórzu koło Łomży należące do PPHU ALIMA-BIS SP. Z O.O. i obsługujące rolników z rejonu Podlasia i okolic oraz firma ALIMA-PACK SYSTEMY PAKOWANIA SP. Z O.O. zajmująca się maszynami pakującymi i paletyzującymi.

Hasło „MLECZNA DROGA DO SUKCESU” stanowi ukierunkowanie działania naszej firmy. Zasadniczym celem naszej działalności jest dążenie do usprawnienia oraz unowocześnienia rozwiązań technicznych stosowanych na każdym etapie produkcji i przetwarzania mleka oraz systemów wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki temu nasi klienci mogą czerpać wymierne korzyści m.in. poprzez oszczędność czasu, obniżenie kosztów pozyskania surowca oraz kosztów wytworzenia wysokiej jakości produktu finalnego. Oferta przedsiębiorstwa w głównej mierze skierowana jest do gospodarstw indywidualnych, farm mlecznych, zakładów przetwórstwa mleka oraz zakładów spożywczych. Nasze urządzenia i produkty mleczarskie spełniają wszystkie lokalne i globalne wymagania jakościowe.

Ewa Walczak
Milk Powders Export Sales Manager
ul. 27 Grudnia 5
Środa Wielkopolska
63-000

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:AlimaBis

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors