Przejdź do treści

Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.

Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.
Category:

Zakład Techniki Medycznej „Tech-Med.” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, Polska, to producent szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego do wyposażenia oddziałów szpitalnych, oddziałów IOM, oddziałów neonatologicznych oraz sal i gabinetów szpitalnych.

Oferta obejmuje systemy zasilające z wyposażeniem, system szyn instrumentalnych wraz z osprzętem nośnym aparatury i sprzętu medycznego. Oddziały neonatologiczne wyposażamy w stanowiska do pielęgnacji noworodków, stoliki zabiegowe, łóżeczka noworodkowe. Szeroka gama wielofunkcyjnych stolików pod aparaturę medyczną, oddziałowych, zabiegowych zaspokoi potrzeby każdej jednostki medycznej. Firma jest producentem specjalistycznych mebli medycznych o konstrukcji szkieletowej z aluminium z wypełnieniem z płyt meblowych laminowanych w systemie ALUMED. Meble medyczne stanowią niezbędne wyposażenie każdego oddziału szpitalnego, gabinetów lekarskich i zabiegowych, aptek i innych pomieszczeń medycznych. Oferowane wyroby spełniają wymogi Dyrektywy UE 93/42/EEC.
Jestesmy zainteresowani sprzedażą naszych produktów na rynek arabski i nawiązemy współpracę z firmami /dysrybutorami sprzetu medycznego/ w zakresie handlowym.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.techmed.com.pl

Gabriela Kieca-Saide
Export and Public Procurement Manager, Proxy
Monika Olszewska
Sales Specialist
ul. Piękna 13
Bydgoszcz
85-303
  • Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors