Przejdź do treści

LARS ANDRZEJ SZYMAŃSKI

LARS ANDRZEJ SZYMAŃSKI
Category:

Oświetlenie: Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana a cechami łączącymi wszystkie nasze produkty są: długotrwałość, niezawodność i ich profesjonalne wykonanie.

Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesność zarówno we wzornictwie jak i technologiach produkcyjnych oraz źródłach światła.
Szczególnie polecamy gamę najnowszych produktów wykonanej w technologii LED.

Technologia LED. Do serii tych produktów należy kilka rodzajów lamp i przewodów, w których źródłem światła są diody LED. Należą do nich LEDNeon, węże ledowe, TAŚMY LED, TUBY, PANELE świetlne oraz naświetlacze. Sposobów ich zastosowania jest wiele. Funkcjonują doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dlatego często stosuje się je w wystroju wnętrz mieszkań, domów, teatrów, kin i instytucji publicznych.

Innymi typami oświetlenia należącymi do oferty firmy LARS są światłowody, systemy szynowe i oprawy: Board LIGHT, sufitowe żarowe i halogenowe.
Termostaty: Nasze markowe regulatory temperatury produkujemy już od ponad 15 lat. Od 2004 roku znane jako AURATON, wcześniej występowały pod nazwą Euroster. Decyzję o zmianie marki naszych produktów podjęliśmy w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej, co zaowocowało wzrostem sprzedaży zagranicznej.

Regulatory temperatury Auraton to wysokiej jakości urządzenia kontrolujące temperaturę w pomieszczeniach. Mogą one sterować każdym urządzeniem klimatyzacyjnym lub grzewczym.

Alicja Rosłan-Gozdecka
Import & Export Manager
ul. Człuchowska 12
Poznań
60-434

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:LARS ANDRZEJ SZYMAŃSKI

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors