Przejdź do treści

Komandor S.A.

Komandor S.A.
Category:

Grupa Komandor składa się z wielu firm w Europie i Ameryce produkujących i dostarczających produkty służące do zabudowy wnętrz w oparciu o oryginalny system drzwi przesuwanych. Mocna pozycja, jaką od wielu lat zajmuje w tej branży KOMANDOR ma swoje podstawy w sprawnie działającej sieci Autoryzowanych Przedstawicieli na terenie Europy i obecności na wielu światowych rynkach.
To KOMANDOR wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwanych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży. Dynamiczny rozwój w Polsce, potrzeba zmian organizacyjnych i dostosowanie do obsługi coraz większej sieci sprzedaży zaowocował uruchomieniem zakładu produkcyjnego KOMANDOR S.A. w Radomiu.

W celu ściślejszego i trwalszego związania się z rynkiem europejskim KOMANDOR inwestuje w rozbudowę linii produkcyjnych i zakładów prefabrykacji elementów. Posiadamy najnowocześniejsze na świecie linie technologiczne do profilowania blach powlekanych, lakierowanych itp. Poza tym zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych, montażem mechanizmów okuć i wykańczaniem krawędzi płyt wiórowych. Dzięki naszemu wysiłkowi oferta KOMANDOR staje się coraz bogatsza, stabilniejsza i bardziej konkurencyjna, lepiej dostosowana do stale rosnących wymagań rynku. Z tego powodu KOMANDOR stworzył najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji produktu opartą o 16 Zakładów Kompletacji na terenie całej Polski. Obszar działalności każdego zakładu wyznaczają granice województw. Każdy zakład otoczony jest siecią Autoryzowanych Dealerów, których zadaniem jest aktywna obsługo rynku oraz usługa montażowa. W ostatnich latach KOMANDOR rozbudował również sieć dystrybucji poza rynkiem europejskim.

Korzystając z doświadczeń zdobytych na rynku krajowym ruszyły kolejne Zakłady Kompletacji i składy hurtowe na terenach tj. np.: Kanada, Brazylia, Meksyk, Rosja, Ukraina, Białoruś, Irlandia, Francja, Finlandia i Niemcy. Działy eksportu nieustannie pracują nad otwieraniem nowych rynków w Europie i na świecie.

Konrad Chmiel
Export Manager
ul. Potkanowska 50
Radom
26-600

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Komandor S.A.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors