Przejdź do treści

Polcom

Polcom
Category:

Polcom to firma z 25 – letnim 25 lat doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych usług i produktów IT dla biznesu. Polcom posiada zespół najnowocześniejszych i największych w Polsce data cener, wykorzystujących najbardziej rozwinięte technologie, na bazie których świadczy usługi cloud computingu i przechowywania danych.

Wybierając Polcom Data Center Klient otrzymuje dostęp do najnowszych technologii, które umożliwiają zwiększenie ciągłości działania biznesu oraz zmniejszenie wydatków na informatykę.
Polcom udostępnia największą i najnowocześniejszą architekturę chmury obliczeniowej w Polsce, składającą się z 25 tys. wirtualnych serwerów opartych o najnowsze procesowy Intel Xeon pracujące w architekturze Haswell.
Ośrodki przetwarzania danych Polcom spełniają najwyższe wymogi dostępności i niezawodności infrastruktury określone standardami ANSI/TIA-942. Oferowane przez nas usługi są świadczone w trybie ciągłym 24/7 z dostępnością roczną 99,95%. Polcom gwarantuje jakość ich realizacji odrębną umową SLA. Nasze usługi są zgodne z certyfikacją ISO 27001 oraz ISO 9001.
Na tej bazie świadczymy polskim i międzynarodowym firmom i korporacjom usługi takie jak:
– Kolokacja sprzętu IT
– Cloud computing ( PaaS, SaaS, IaaS)
– Backup as a Service
– Disaster Recovery
– Disaster Recovery Office
– Integracja IT

Anna Kulikowska
Business Development Manager
Wioleta Bobek
Office Administrator
Krakowska 43
Skawina
32-050

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Polcom

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors