Przejdź do treści

Apius Technologies SA

Apius Technologies SA
Category:

Apius Technologies jest polską spółką działającą na międzynarodowym rynku usług informatycznych. Naszą działalność koncentrujemy na obszarach, w których jesteśmy niekwestionowanymi liderami i dominatorami: cyber bezpieczeństwo, komunikacja IP oraz rozwój własnych aplikacji. Swoje usługi świadczymy w Polsce i 11 krajach m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Skandynawii.

Oferowane przez nas rozwiązania są propozycjami zaadresowanymi do konkretnych odbiorców – organizacji mających określone potrzeby biznesowe i technologiczne. Nasze rozwiązania stanowią kompilację wiedzy i doświadczenia naszych najlepszych ekspertów oraz nowoczesnych technologii naszych partnerów. Współpracujemy z kilkudziesięcioma światowymi Vendorami, osiągając wyjątkowe poziomy partnerstwa, co procentuje dodatkowymi benefitami dla Klientów, dostępem do aktualizacji oprogramowań, rozszerzonym wsparciem technicznym.
Posiadamy unikalne certyfikaty firmowe jak i osobowe naszych najlepszych ludzi. Mamy imponujące doświadczenie zdobyte podczas realizacji przeszło 750 projektów. Budujemy zaufanie i trwałe relacje co przekłada się na przeszło 100 imponujących referencji polecających i wielokrotną sprzedaż u jednego klienta.

Tomasz Kawa
Członek Zarządu
Łukasz Kułacz
Prezes Zarządu
Moniuszki 50
Kraków
31-523
  • Apius Technologies SA

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Apius Technologies SA

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors