Przejdź do treści

ELZAB SA

ELZAB SA
Category:

ELZAB S. A. – lider na rynku krajowym, specjalizujący się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji elektronicznych kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, sprawdzarek cen, szuflad kasowych oraz akcesoriów do integracji systemów kasowych. Oferta przeznaczona dla małych, średnich i dużych placówek handlowo-usługowych. Firma posiada doświadczenie w przygotowaniu produktów na inne rynki.

Firma ELZAB S. A. jest producentem sprzętu elektronicznego na skalę przemysłową od prawie 50 lat. W ciągu ostatnich 25 lat dostarczyła na rynek krajowy ponad 850 tys. urządzeń, a marka ELZAB stała się synonimem solidności. Akcje Spółki od 1998 r. notowane są na WGPW. Od czerwca 2003 firma posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

Szeroka gama produkowanych modeli ułatwia dopasowanie oferty do zróżnicowanych potrzeb, wielkości i profilu konkretnej placówki handlowej. Dzięki temu ELZAB jest dostawcą urządzeń do sieci detalicznych, sieci sklepów odzieżowych, stacji paliw czy popularnych restauracji, a także dużych sieci handlowych. Jednocześnie obsługuje liczne grono odbiorców z sektora usług i drobnego handlu.
Produkty ELZAB S.A. są dostępne m. in. na Węgrzech, w Grecji, w Czechach, a także w krajach arabskojęzycznych, gdzie największą popularnością cieszą się sprawdzarki cen oraz arabskojęzyczna, mobilna kasa z ekranem dotykowym „K10”.

Spółka oferuje unikalny komplet kompetencji: doświadczenie w projektowaniu urządzeń o złożonej technologii (elektronika, informatyka, mechanika) oraz potencjał produkcyjny zdolny obsłużyć duże zamówienia kontraktowe w krótkich terminach realizacji.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, integratorów systemowych dla placówek handlowych oraz firmy software’owe oferujące oprogramowanie dla sklepów.

Gabriela Rydygier
Kierownik ds Eksportu
ul. ELZAB 1
Zabrze
41-813
  • ELZAB SA

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:ELZAB SA

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors