Przejdź do treści

DOSPEL Sp. z o.o.

DOSPEL Sp. z o.o.
Category:

Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji, w której oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nieustannie staramy się przewidywać potrzeby Klientów, dlatego wprowadzamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort eksploatacji produktów marki Dospel.

Stale dostosowujemy asortyment do zmieniających się potrzeb klientów. Jeszcze większą uwagę koncentrujemy na estetyce, jakości i trwałości wyrobów. Wytwarzane produkty uzyskują certyfikaty świadczące o spełnieniu wszelkich międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa.
Posiadamy dwa oddziały zagraniczne w Rosji i Niemczech. Pozycję lidera wentylacji umacnia eksport produktów do ponad 50 krajów na całym świecie.
Jakość oferty DOSPEL Professional została wielokrotnie potwierdzana licznymi certyfikatami. Od początku swojej działalności dbamy o właściwą i profesjonalną obsługę swoich klientów. Z myślą o nich wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO oraz wszystkie wymagane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Ponadto biura handlowe zlokalizowane na terenie całego kraju ułatwiają dostęp do produktów, a pracujący w nich doradcy zawsze pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia.

W Dospel Comfort oraz Dospel Professional oferujemy szeroki asortyment wentylatorów domowych, przemysłowych, zakończeń wentylacyjnych, systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz central wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
Celem naszych działań, który realizujemy od prawie 40 lat jest satysfakcja klienta i z przyjemnością możemy powiedzieć, że liczba lojalnych Klientów stale rośnie.
Najwyższą jakość osiągamy dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz urządzeń dostarczanych przez renomowanych producentów.
Zdobyliśmy pozycje lidera na rynku krajowym oraz eksportowym, dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej, najwyższej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalnej obsłudze Klienta.

Magdalena Kościelniak
Export Manager
ul. Główna 188
Częstochowa
42-280
  • DOSPEL Sp. z o.o.
  • DOSPEL Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:DOSPEL Sp. z o.o.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors