Przejdź do treści

Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Laboratoria Natury jest producentem kontraktowym wysokiej jakości suplementów diety, wyrobów medycznych oraz napojów funkcjonalnych.
Na przestrzeni lat rozwinęliśmy portfolio produktowe i kanały dystrybucji, które pozwoliły nam na rozszerzenie działalności firmy na skalę globalną. Nasz profesjonalizm już od wielu lat jest doceniany przez klientów na rynku krajowym jak i zagranicznym.
Doświadczony zespół R&D posiada szeroką wiedzę w tworzeniu różnorodnych i unikalnych formuł. Kompleksowa obsługa zlecenia obejmuje cały proces począwszy od koncepcji, przygotowania receptury, przeprowadzenia niezbędnych badania aż do wyprodukowania gotowego produktu.
Oferujemy produkcję syropów, toników, napojów funkcjonalnych, soków, olejków oraz kapsułek twardych. Wszystkie produkty dostępne są także w wersji BIO/organicznej i halal.
Innowacja, najwyższa jakość i efektywne działanie produktów to dla nas kluczowe kwestie. Wszystkie procesy produkcyjne zgodne są z normami ISO 9001:2009, 22000:2006, 13485:2016 oraz HACCP.

Więcej informacji na temat naszych możliwości i pomysłów na stronie internetowej:
http://privatemanufacturing.eu

Agnieszka Góral
Export Sales and Marketing Specialist
Export Sales
ul. Zawieprzycka 8D
Lublin
20-228
  • Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors