Przejdź do treści

SORAYA S.A.

SORAYA S.A.
Category:

Nasze produkty powstają na bazie mikroelementów i składników naturalnych bogatych w witaminy. Receptury kosmetyków nowej generacji są opracowywane przez wymagających farmakologów i kosmetologów z Europejskiego Centrum Badań i Rozwoju SORAYA. Preparaty są zawsze poddawane wszechstronnym badaniom i testom. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

SORAYA powstała w 1984 r. jako mała, prywatna firma kosmetyczna. Przez ponad 25 lat istnienia na polskim rynku ewoluowała i zmieniała swoje oblicze i produkty, ale zawsze z myślą o tych, dzięki którym istnieje – kobietach.
W 1999 r. SORAYA otrzymała międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 gwarantujący najwyższe standardy produkcji i wysoką jakość wyrobów.

W 2000 r. zostaliśmy dostrzeżeni przez firmę szwedzką Cederroth International AB. Większy kapitał szybko zaprocentował zwiększonymi udziałami w rynku, nowoczesnymi produktami i obecnością w mediach. Dzięki temu otrzymaliśmy dostęp do najnowocześniejszych technologii i know-how w kosmetologii a także szanse na rozwój naszych własnych badań i receptur.
SORAYA jest również dystrybutorem na polskim rynku innych marek z grupy: Cederroth’a – Pharbio (leki OTC sprzedawane bez recepty) i Alberto – Culver – St. Ives (kosmetyki do ciała produkowane według szwajcarskich receptur opartych o składniki naturalne).

Monika Sagan-Woźniak
Export Manager
Polna 21
Radzymin
05-250

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:SORAYA S.A.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors