Przejdź do treści

GeNaTa European Goods

GeNaTa European Goods

GeNaTa European Goods specjalizuje się w hurtowej sprzedaży szerokiego spektrum towarów chemii gospodarczej, kosmetyków, perfumerii i artykułów spożywczych wiodących europejskich producentów, takich jak, Procter&Gamble, Henkel, L`oreal, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Unilever, Nestle, Mars, Mondelez oraz wiele innych.

Działa głównie w zakresie importu-exportu, posiada duże doświadczenie w organizacji spedycji i odpraw celnych w Europie i Azji. Naszym atutem jest to, ze Klientom oferujemy pełną obsługą celna i logistyczną. Załadunek, dostawa, odprawy celne zamówień nie wymagają obecności i zaangażowania Klienta. Firma zajmuje się bezpośrednim eksportem towarów z Polski, Niemiec, USA, Rosji i innych krajów, co pozwala nam ofertować produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, a naszym Klientom – być bezkonkurencyjnymi na lokalnym rynku.
GeNaTa European Goods to wyspecjalizowana, doświadczona kadra, która gwarantuje znakomitą obsługę naszych kontrahentów. Współpracujemy z klientami z całego świata. Nasze usługi wykonywane są rzetelnie i profesjonalnie.

Nasze biuro i główne centrum logistyczne mieści się w Choroszczy niedaleko granicy z Litwą i Białorusią, co sprawia, że organizacja wysyłek jest dogodna. Punkt przeładunkowy posiadamy również w Wilnie.

GeNaTa European Goods – wyprzedzamy konkurencje o krok!

Natallia Stsepantsova
CEO
Hedi Sellami
Sales Manager
Warszawska 42
Choroszcz
16-070

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:GeNaTa European Goods

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors