Przejdź do treści

ARGO Sp. z.o.o.

ARGO Sp. z.o.o.

„ARGO” to 20 lat tradycji w produkcji słodyczy.

Zakład Produkcyjno-Handlowy „ARGO” powstał w 1992 roku w Polsce jako rodzinna firma, której celem była produkcja lizaków i karmelków — słodyczy o wysokiej jakości i przystępnych cenach.

Stopniowo firma rozrastała się, poszerzając i udoskonalając asortyment. Znalazły się w nim karmelki twarde i nadziewane a także lizaki, a w szczególności te z gumą balonową. Dodatkowo oferta została poszerzona o ręcznie wytwarzane wyroby świąteczne i okazjonalne – baranki wielkanocne, sople choinkowe i walentynkowe „Gorące serca”. Celem „ARGO” stało się uzyskanie czołowej pozycji na rynku krajowym a także na rynkach zagranicznych. Obecnie Firma produkuje około 3 mln kg wyrobów rocznie, w tym ponad 200 mln sztuk lizaków.

Potwierdzeniem uznania dla Firmy „ARGO” na polskim rynku są przyznane nagrody i wyróżnienia. I tak w roku 2006 otrzymała ona nagrodę „Gazele Biznesu”, dołączając do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Certyfikat IFS (International Food Standard) na poziomie najwyższym, który Firma uzyskała w 2007 roku, to rezultat wysokiej jakości wyrobów, ciężkiej pracy i wielu inwestycji w sferze infrastruktury, parku maszynowego a także nowo otwartego laboratorium.
Od kilku lat ARGO realizuje swoją politykę jakościową wprowadzając do swoich produktów wyłącznie naturalne barwniki i aromaty, soki owocowe oraz witaminy a także rozszerzając ofertę o produkty prozdrowotne.

Aleksandra Adamczyk
Dyrektor Eksportu
Wiejska 16
Lancut
37-100

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:ARGO Sp. z.o.o.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors