Przejdź do treści

Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.

Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.

Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. zostały założone w 1934 roku w regionie Dolnego Powiśla, na terenie gdzie występują bardzo dobre warunki klimatyczno-agralne dla produkcji rolniczej ukierunkowanej na uprawy warzyw i owoców.
Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Kwidzynie w województwie pomorskim, w odległości około 100 km od portów morskich w Gdańsku i Gdyni. Spółka jest największym w kraju producentem groszku zielonego, który stanowi główny produkt wśród mrożonek i konserw.

Warmińskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego KWIDZYN zlokalizowane są w Kwidzynie w województwie pomorskim. Spółka prowadzi działalność w segmencie przetwórstwa warzyw i owoców i wytwarza produkty w następujących grupach asortymentowych: przetwory warzywne, produkty pomidorowe, sałatki i dodatki do dań oraz mrożonki warzywne i warzywa mrożone luzem.

WZPOW KWIDZYN jest największym w kraju producentem groszku zielonego, który stanowi główny produkt wśród mrożonek i konserw warzywnych.

Największym atutem spółki jest najwyższej jakości surowiec do produkcji. Przetwarzane przez WZPOW Kwidzyn warzywa pochodzą z kontraktowanych upraw, zajmujących obszar ponad 4 tys. ha, które są monitorowane przez cały rok począwszy od sposobu przygotowania gleby, poziomu nawożenia i pestycydów przez analizy laboratoryjne próbek warzyw.

O najwyższej jakości surowca świadczy fakt, iż WZPOW Kwidzyn jest miedzy innymi dostawcą warzyw dla producentów żywności dla dzieci i niemowląt takich jak Nestle-Alete, Hipp, Gerber, Grupa Dannone, Nutricia. WZPOW sp. z o.o. zorientowana jest przede wszystkim na jakość wyrobów. Posiadamy certyfikaty: HCCP, ISO, IFS, BRC, GOSTSTANDARD, KOSHER. Główna gama produktów: groch, fasola szparagowa, kukurydza, marchew, cebula, por, cukinia, warzywa korzeniowe, mieszanki warzywne. Nasze wyroby pakujemy w opakowania zgodnie z oczekiwaniami klienta od octabinów poprzez worki papierowe, plastikowe antypoślizgowe jak również konfekcje 350g, 400g, 500g, 750g, 1 kg, 2,5 kg, 1 lbs, 2 lbs, 2,5 lbs, 10 kg

Michał Jęczmyk
CEO
Dariusz Gosz
Kierownik Działu Exportu
ul. Południowa 2
Kwidzyn
82-500
  • Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors