Żywność i Przetwórstwo

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie – największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych, zakładach produkcyjnych. SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada m.in: mleko i śmietanki UHT, masło, sery dojrzewające, ser mozzarella, serki topione i śmietankowe do smarowania, mleko i serwatkę w proszku.
Polsero Sp. z o.o.
Najmocniejszą stroną Polsero jest eksport. Wysyłamy nasze produkty do Ameryki Północnej, Europy, Azji i Afryki. Nasz potencjał produkcyjny pozwala oferować cenione przez nabywców, a zarazem atrakcyjne cenowo produkty. Sukcesy zawdzięczamy nowoczesnej, unikalnej pod względem technologicznym linii produkcyjnej, obsługiwanej przez wysoko wykwalifikowaną załogę, której wiedza i doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i dyscyplina decydują o konkurencyjności naszych wyrobów.
UP GO sp. z o.o.
UP’GO sp. z o.o. zajmuje się produkcją zdrowych napojów. Pierwszą wprowadzoną marką jest UP&GO Kombucha – napój herbaciany na bazie kombuchy, czyli grzybka japońskiego. Obecnie trwają pracę nad kolejnymi markami z zakresu super food: napój herbaciany matcha, woda kokosowa, woda z węglem aktywnym. 
TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH SPOMASZ S.A.
Projektowanie i budowa młynów zbożowych. Portfolio produktów: Odsiewacze płaskie, Odsiewacz kwadratowy, Przewsiewacze, Wialnie kaszkowe, Linie technologiczne, Maszyny dla przemysłu spożywczego, Separatory bębnowe, powietrzno-sitowe, Wybieraki, Tryjery, Mieszarki, Montaż młynów, Budowa instalacji specjalnych, Wyposażenie młynów, osprzęt młyński, Urządzenia czyszczące, Budowa maszyn, Śluzy, Przenośniki, Filtrocyklony, Nawilżacze
Soligrano Sp. z o.o. Sp. K.
Soligrano to polska rodzinna marka, która jest podmiotem powiązanym z OrganikAgro Foods – największym i najnowocześniejszym producentem zbóż ekspandowanych w Polsce.