Żywność i Przetwórstwo

AGROL
Firma Agrol Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Od początku istnienia, przez 16 lat firma pozostaje wierna swojej misji, czyli zaspokajaniu potrzeb klientów.
AlimaBis
PPHU „A-LIMA-BIS” SP. Z O.O., stanowiąca trzon GRUPY ALIMA, od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka a także jest producentem doskonałej jakości proszku serwatkowego.
GEOMAX
Cukierki \”Krówki\” są jednymi z najstarszych i najbardziej cenionych polskich słodyczy. Tradycja wyrobu tych wyśmienitych łakoci w Opolu Lubelskim sięga początku lat 50-tych ubiegłego wieku. Krówki przez Nas produkowane nadal powstają według dawnej receptury na bazie najwyższej jakości mleka, śmietany, cukru i syropu glukozowego.
Jutrzenka Colian Sp. z o. o.
We are a strong capital group of confectionery manufacturers operating under the brands Jutrzenka, Goplana, Kaliszanka and the firm Ziołopex. The combined experience, technologies and manufacturing potentials of the cooperating firms has enabled us to achieve the position of one of the largest confectionery manufacturers on the Polish market (12%) and gain a strong position on the spices market. Over 2,000 employees working in the factories in Bydgoszcz, Poznań, Kalisz and Wykroty produce approximately 250 types of confectionery products, spices, delicacies and tea every day.
Komagra sp. z o.o.
Komagra Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów oleju rzepakowego w Polsce. Produkujemy wysokiej jakości, w pełni rafinowany rzepakowy olej jadalny z przeznaczeniem na cele spożywcze. Oferujemy go w następujących opakowaniach:luzem, w paleto pojemnikach i w butelkach PET 1, 3 i 5 litrowych. Posiadamy niezbędne w produkcji i dystrybucji żywności certyfikaty i zezwolenia zgodne z obowiązującym prawem.