Zdrowie

Aesculap-Chifa
Firma Aesculap Chifa jest producentem a przede wszystkim eksporterem narzędzi medycznych o światowych parametrach jakościowych.
ASTAR
Firma ASTAR jest wiodącym producentem aparatów do fizykoterapii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa i terapii podciśnieniowej. Projektując nasze wyroby współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, od nauk medycznych po wzornictwo przemysłowe. Wierzymy, że nasza praca i zaangażowanie są podstawą stabilnego rozwoju firmy oraz satysfakcji stale rosnącej rzeszy Klientów.
Bristol**** Art & Medical SPA
Bristol**** Art & Medical SPA to kompleks uzdrowiskowy usytuowany w ścisłym centrum Buska-Zdroju, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Rehabilitacja w Bristol**** Art & Medical SPA opiera się na indywidualnym i holistycznym traktowaniu Pacjenta i obejmuje swym zakresem leczenie narządu ruchu oraz schorzeń: ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych, dermatologicznych, przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa oraz układu krążenia.
Formed
FORMED jest producentem innowacyjnego i specjalistycznego wyposażenia medycznego oraz mebli wysokiej jakości.
INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. K.
INMED-KARCZEWSCY Sp. z o.o. Sp. K. – czołowy producent sprzętu do gazów medycznych: bed head units, beam supply units, ceiling pendants, area valve servise units, medical gas outlets and plugs, medical gas alarm panels, cylinder connectors, cylinder connectors with manometers