Zdrowie

Famed Żywiec
Kategoria:
Famed Żywiec to czołowy, europejski producent wysokiej jakości sprzętu medycznego. W naszej ponad 70-letniej historii dostarczyliśmy do placówek medycznych tysiące egzemplarzy najwyższej jakości stołów operacyjnych, łóżek, foteli zabiegowych i innego sprzętu. Z wyrobów Famedu korzystają lekarze w Polsce i niemal 90 krajach świata, na najbardziej wymagających rynkach i w najtrudniejszych warunkach.
Formed
Kategoria:
FORMED jest producentem innowacyjnego i specjalistycznego wyposażenia medycznego oraz mebli wysokiej jakości.
Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy „MEDINCUS”
Kategoria:
Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy „MEDINCUS” to nowocześnie wyposażony oddział otorynolaryngologiczny.
Metalowiec Sp. z o.o.
Kategoria:
Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie istnieje od 1976 roku i jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. W chwili obecnej sprzęt medyczny i rehabilitacyjny stanowi podstawową ofertę naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym producentem szpitalnych łóżek wielofunkcyjnych sterowanych elektrycznie, łóżek do opieki długoterminowej w odbudowie drewnianej , podstawowych łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, wózków do przewożenia chorych foteli do pobierania krwi, kozetek i innych mebli medycznych.
Kinesis
Kategoria:
Kinesis jest producentem sprzętu do fizjoterapii. Głównym nurtem naszej działalności jest produkcja urządzeń do kinezyterapii. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo aparaty do fizykoterapii, wyposażenie sal, gabinetów SPA&Wellness, sprzęt rehabilitacyjny, krioterapię, hydroterapię. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.