Motoryzacja i Agro

WCS MAR-MOT Sp. z o.o.
WCS MAR-MOT Sp. z o.o. we Wrześni jest dostawcą pierścieni tłokowych i innych części zamiennych do różnych rodzajów pojazdów, maszyn i urządzeń. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji pierścieni tłokowych. Aktualna oferta obejmuje pierścienie tłokowe stosowane w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych.
LUMAG
Firma Lumag działa na rynku od 1988 roku. Jest wiodącym producentem okładzin i klocków do samochodów ciężarowych znanych pod marką LUMAG oraz liczącym się producentem klocków do samochodów osobowych sprzedawanych pod własną marką BRECK.
TOMEX
TOMEX Hamulce jest jednym z największych producentów klocków oraz szczęk hamulcowych w Europie.
AJS Parts
AJS Parts – jesteśmy dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Nasza siedziba znajduje się w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy. Oferujemy wysokiej jakości część samochodowe w konkurencyjnych cenach.
Florimex
Jesteśmy producentem nadkoli samochodowych z tworzyw sztucznych: ABS – PCV i PE od 1983 roku. Wysoką jakość naszych wyrobów zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, co potwierdził Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz Centrum Badań i Rozwoju Daewoo – FSO kwalifikując naszą firmę na listę dostawców nadkoli na pierwszy montaż.